Про Нас

Інтер’єр

Епоха модернізму стала  натхненням для створення дизайну ресторації КУХНЯ. Архітектура старого Станиславова на арт-стіні закладу занурює у той період культурного піднесення та гармонії, котрий панував у нашому місті наприкінці ХІХ – початку ХХ століття.

Стиль та відчуття смаку панують в інтер’єрі.

Домашня атмосфера є невід’ємною частиною ресторану комфортної КУХНІ.

Ресторація

Ми підлаштовуємося до кожного клієнта.

Різні зали дозволяють задовольнити інтереси як великих святкувань, так і бізнес зустрічей, романтичних побачень і спілкування з друзями, гарантуючи комфорт для кожного гостя.

Меню ресторану

Це сучасна авторська КУХНЯ.

Яка одночасно схиляється до автентичності та світових гастрономічних тенденцій. Меню “живе”, мобільне, в ньому використовуються лише якісні місцеві та європейські продукти.
Меню напоїв заслуговує окремої уваги пропонуючи унікальні коктейлі та всесвітньо відому класику, дуже популярні також домашні чаї та лимонади.

Інтер’єр

Святкування

В Ресторації КУХНЯ Ви можете відсвяткувати різні події Вашого життя – дні народження, ювілеї, хрестини, річниці, іменини, дитячі святкування, корпоративи, тематичні свята та інші. До Ваших послуг зали різного формату.
Два зали до 25 осіб, третій до 15 осіб.
Велика зала вміщує до 100 осіб.
До ваших послуг велика інтерактивна дитяча кімната. КУХНЯ – це ідеальне місце для святкування дитячих днів народжень.
Святкувати у малій компанії дуже комфортно саме на другому поверсі Ресторації КУХНЯ. В нас кожен знайде для себе чудове місце.
Щоп’ятниці, суботи та неділі на другому поверсі ресторану грає приємна фонова жива музика (Івано-Франківський гурт Cocktail Cover Band).

МЕНЮ КУХНІ

Кожного сезону ми розробляємо концептуальне сезонне меню, особливо, коли мова йде про розробку меню напоїв. Всі сиропи для наших напоїв ми готуємо власноручно.
В нас в меню ви знайдете домашні чаї, які вже стали хітами – це полунично-імбирний чай та обліпихово-апельсиновий чай. Також ми зробили два надзвичайних сауера з калини та шипшини.
Обліпихово-апельсиновий чай
Полунично-імбирний чай
Сауер з шипшини та калини
Для нашого меню використовуємо сезонні локальні продукти, щоб показати автентичність та багатство смаків галицького регіону Прикарпаття.

Пишіть нам у соціальні мережі

Завжди раді нашим клієнтам

Хочете забронювати столик по телефону?

Дзвоніть:

+38 (050) 255-11-00

Години роботи:

Пн – Пт, 9:00 – 23:00
Сб – Нд, 10:00 – 00:00

Пн – Нд, 10:00 – 22:00*

*-Графік роботи під час карантину

Наше розташування

Кухня

Івано-Франківськ
Вулиця Січових Стрільців, 41
+38 050 255-11-00