м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 41
+380 50 255 1100 — замовлення столиків

Кухня

Кухня

Душевна ресторація в центрі Івано-Франківська щиро запрошує жителів та гостей міста на ранкову каву, ситні обіди та вишукані вечері.
В нашому меню знайдеться страва до душі: від легких сніданків, салатів чи супів до соковитих стейків, пасти, піци та бургерів. Також ми не забули про смачні десерти. Окрім ресторану в нашому закладі працює бар, де Ви зможете замовити яскраві коктейлі та весело провести час в затишних стінах нашої ресторації.

Cніданки

Cніданки

Ідеальні ранки вони такі!
Неквапливий смачний сніданок в теплій атмосфері нашого ресторану, за вашим улюбленим столиком.
Запрошуємо на сніданки в будні
з 09:00 до 12:00 та у вихідні з 10:00 до 13:00.

Корисно

Корисно

Тут можна буде вставити якийсь крутий текст, який допоможе в просуванні сайту на просторах інтернету. Це потрібно для того, щоб люди могли знайти Ваш сайт за допомогою ключових запитів, тому до написання текстів потрібно поставитись відповідально. Ретельно підібрані ключові слова дозволять за відносно короткий перівд вивести сайт в топи пошукових систем.

Банкети

Банкети

Запрошуємо відсвяткувати важливі події Вашого життя у Ресторації КУХНЯ!
Зали різного формату, авторська кухня, широка винна карта, приємне обслуговування, з п'ятниці по неділю жива музика від @cocktail_cover_band
Деталі за тел. 050-255-11-00

Десерти

Десерти

Сайт поки що знаходиться в розробці, тому текстового контенту нема. Замість нього тут знаходиться цей текст. Сподіваюсь що його скоро поміняють.

Блок

Блок

Ще один текстовий блок, який треба було чимось наповнити. Можливо прийде час і цей текст також поміняють на щось цікаве. А поки нехай буде цей. І ще одне речення для об'єму.